Безпечне фарбування волосся або як захистити волосся та шкіру голови під час фарбування

Безпечне фарбування волосся або як захистити волосся та шкіру голови під час фарбування

  1. Головна
  2. Програми лікування
  3. Безпечне фарбування волосся або як захистити волосся та шкіру голови під час фарбування

Не секрет, що для жінок фарбування волосся – це необхідна складова їх життя.

Процес фарбування, освітлення, мелірування або тонування не відбувається без застосування окислювача. Аміак (ammonium hydroxide), що знаходиться в окислювачі  і є тим злом, яке руйнує наше волосся, негативно впливає на функції фолікула та шкіру голови. З кожним хімічним впливом стан шкіри і волосся все більше і більше погіршується, з’являються перші ознаки старіння волосся, ріст волосся сповільнюється, а в деяких випадках не ростуть взагалі.

Що ж робити? Як захистити шкіру та волосся під час фарбування?

Фахівцями нашої клініки MEDIC HAIR розроблена лікувально-профілактична програма, завдяки якій Ваше волосся  та шкіра голови завжди будуть в безпеці, незважаючи на радикальне фарбування або мелірування, або інший хімічний вплив.

Програма створена на базі лінійки тріхологічних засобів DermaSave від компанії SIMONE TRICHOLOGY (Іспанія) за участю компанії Zenith Medical Cosmetics (Іспанія).

До Програми входить

Лікувальний лосьйон h17 DermaSave Pеeling Effect treatment – лосьйон застосовується перед шампунем, допомагає лікувальним речовинам шампуня проникнути глибоко в цибулини та структуру волосся, а також підсилює кровообіг, тим самим забезпечуючи харчування волосяного матриксу і прискорює ріст волосся.

Шампунь h10 DermaSave Hair Loss and Colors Shampoo – для слабкого або фарбованого волосся, схильного до випадання. Шампунь захищає фарбоване волосся і відновлює молекулярні зв’язки завдяки вмісту комплексу вітамінів групи В, унікальній кислоті CEGABA, білкам та амінокислотам.

Бальзам h19 DermaSave Absolute Repair Balzam – відновлюючій бальзам як для волосся так і для шкіри голови з провітаміном В5. На завершення фарбування, після миття голови проводиться лікувальна процедура із застосуванням лосьйону h06 DermaSave Keratin Molecular Restructuring treatment

Лікувальний лосьйон h06 DermaSave Keratin Molecular Restructuring treatment – кератиновий комплекс, який відновлює структуру волосся та шкіру голови, пошкоджену хімічним впливом, сприяє зволоженню, живленню, а також активізує ріст нового волосся.

Рекомендовано застосовувати даний комплекс 3-4 рази на тиждень.

Курс не повинен перевищувати 90 днів.

Лікувальний комплекс на довго забезпечить Вам густе, блискуче та здорове волосся!

Інші програми лікування волосся
Інші програми лікування волосся