Безпечне лікування Андрогенної алопеції

Безпечне лікування Андрогенної алопеції

  1. Головна
  2. Статті про волосся та шкіру голови
  3. Безпечне лікування Андрогенної алопеції

Одним з найбільш поширених видів випадіння волосся є андрогенна алопеція. Вона характерна як для чоловіків, так і для жінок.

Андрогенна алопеція – це серйозне захворювання, яке супроводжується випаданням волосся та порідіння в наслідок дисфункції ендокринної системи пацієнта. Сучасні уявлення про андрогенну алопецію кажуть, що основна причина розвитку цього захворювання лежить на генному рівні. Деякі генетичні чинники підвищують чутливість окремих волосяних цибулин до дії DHT.

Механізм розвитку андрогенної алопеції полягає в тому, що під впливом ферменту 5-альфа-редуктази активна форма чоловічого статевого гормону тестостерону – дигідротестостерон (DHT), пошкоджує та призводить до дистрофічних змін волосяні фолікули. Згодом волосся стають більш тонкими, ламкими та слабо забарвленим. Таким чином, відбувається процес мініатюризації волосся та утворення зон облисіння на голові. Більш того, під впливом дигидротестостерона коротшає фаза активного росту волосся – анаген, що призводить до збільшення кількості волосся в телогені.

Якщо на ранній стадії захворювання не почати інтенсивну терапію, то наступним етапом буде повна атрофія волосяної цибулини. Це спричинить за собою незворотні процеси і відновити волосся буде неможливим.

Андрогенна алопеція проявляє себе порідіння волосся в лобовій та тім’яній зонах голови, а облисіння очевидно неозброєним оком. Процес цей поступовий.

Повністю вилікувати андрогенную алопецію досить проблематично. Але можна сповільнити її розвиток, відновивши волосяний фолікул за допомогою андрогенних блокаторів і стимуляторів росту волосся.

Лікарями MedicHair накопичен багаторічний клінічний досвід обстеження та лікування пацієнтів з випаданням волосся по андрогенному типу, включаючи рідкісні та приховані форми патології.

Як альтернативу препаратам на основі Minoxidil і / або Finasteride, лікарі Medic Hair пропонують курс лікування топічними препаратами AMD Prof, який розрахован на 5 – 5,5 місяців.

Препарати AMD Prof продемонстрували хорошу антиадрогенну активність, а також відновлюючу дію на пошкоджені фолікули. Вони збільшують діаметр волосяної цибулини, відновлюють пігментацію волоса, уповільнюють  та зупиняють заростання усть фолікул сполучною тканиною і фіброз цибулини, збільшують співвідношення волосся в анагене до телогена – митотичний баланс.

Препарати AMD Prof пройшли клінічні випробування та отримали Міжнародний сертифікат якості FDA (США). Препарати не гормональні  та не мають Синдрому скасування.

Лікарі MedicHair стверджують, що в лікування андрогенної алопеції можна домогтися гарних результатів і стійкої ремісії.

Довіряйте здоров’я Вашого волосся тільки професіоналам!

Інші Статті про волосся
Інші Статті про волосся
Меню