Особливістю лікування облисіння, випадіння волосся і захворювань шкіри голови в клініці тріхології та дерматології Medic Hair є комплексний та індивідуальний підхід.

Грунтуючись на конкретній проблемі, з якою ми стикаємося, кожному пацієнтові призначається спеціально розроблений курс лікування волосся, який складається не тільки з терапевтичних процедур, а й фізіотерапії (масаж волосистої частини голови, озонотерапія, мезотерапія, дарсонвалізація, масаж шийно-комірцевої зони).

Комплексний вплив сеансів фізіотерапії є додатковим сприятливим чинником для прискорення процесу одужання.

Озонотерапія

На сучасному етапі розвитку медицини все більше уваги приділяється немедикаментозним методам терапії, розробці та впровадженні високоефективних медичних технологій, що дозволяють цілеспрямовано впливати на ключові ланки багатьох патологічних процесів. Одним з найбільш перспективних методів є метод під назвою озонотерапія. Як метод лікування, озонотерапія являє собою процедуру, засновану на використанні корисних властивостей і потужної лікувально-профілактичної дії медичного озону або озоно-кисневої суміші.

Озон має цілющу дію на організм людини: покращує кровообіг, насичує тканини чистим киснем, стимулює життєдіяльність всіх органів і систем людського організму. Озон має протизапальну, імуномодулюючу, противірусну і бактерицидну дії, а також антистресові, цитостатичні, знеболювальні та інші властивості.

В Medic Hair проводять озонотерапію волосся, обличчя та тіла.

Під час процедури озонотерапії поліпшується загальне харчування коренів волосся, поліпшується лимфотечія та кровотік, стимулюється ріст нового волосся й поліпшується структура наявних; очищується шкіра голови від хвороботворних бактерій. Озон посилює дію використовуваних в комплексному курсіі лікувальних масок, сироваток та препаратів.

Озонотерапія показана чоловікам і жінкам при наступних проблемах

Випадіння волосся (алопеція)

Слабкий ріст волосся

Запальні процеси, ураження

Недостатнє живлення волосся, нестача вітамінів

Cлабке коріння

Бактерії, грибкові ураження та лупа

Позитивна дія озонотерапії позначається як на фолікулі  та структурі волосся, так і на шкірі голови. Це дозволяє досягти максимально швидкого оздоровлення і допомогти у вирішенні як тріхологічних, так і дерматологічних проблем.

Дія озону не оказує ніяких побічних ефектів на здоров’я людини, причому за силою впливу – йому немає рівних.

Дарсонвалізація

Дарсонвалізація – це фізіотерапевтична процедура, при якій на організм людини впливають імпульсами змінного струму з високою частотою при низькій напрузі. Вона активно застосовується в різних сферах медицини – хірургії, урології, трихології, а також в косметології.

Дарсонвалізація для волосся – дуже хороший спосіб профілактики випадіння волосся та зміцнення волосяної цибулини.

Процедура Дарсонвалізації допомагає посилити кровопостачання коренів волосся, покращує мікроциркуляцію лімфи і крові, оказує антисептичний вплив.

Дарсонвалізацію фахівці рекомендують як додаткову процедуру до медикаментозного лікування при різних порушеннях, які можуть викликати випадіння волосся.

Дарсонвалізація шкіри голови багаторазово підсилює ефективність дії лікарських препаратів, має унікальні можливості для профілактики і лікування не тільки дерматологічних, але і неврологічних, судинних, респіраторних і багатьох інших захворювань.

Протипоказання до її проведення

Психоневрологічні захворювання

Серцева недостатність

Онкологічні захворювання

Вагітність

Захворювання шкіри з проявами в місцях впливу струмом

При проведенні дарсонвалізації шкіри голови поліпшується ріст волосся, вони стають міцнішими, шовковистим. За кілька сеансів можна позбутися лупи і надмірної жирності. Комплексний вплив сеансів фізіотерапії є додатковим сприятливим чинником для прискорення процесу одужання.

Масаж

Масаж благотворно впливає на всі органи і системи організму. Він стимулює активність тканин та утворення біологічно активних речовин. підсилює кровообіг. Масаж активізує обмінні, теплорегулюючі та окисні процеси в організмі. Найбільш сильну дію масаж надає на м’язи і шкіру. Діяльність потових і сальних залоз під його впливом посилюється, шкірне дихання поліпшується, кровоносні судини розширюються, тканинна рідина та лімфа починають сильніше циркулювати.

Частиною комплексної терапії в MEDIC HAIR є процедура масажу шийно-комірцевої зони, яка допомагає відновити кровопостачання, лімфо відтік та обмінні процеси в шкірі голови, ліквідує спазм м’язів, внаслідок цього поліпшується живлення волосяних цибулин зсередини, крім того, масаж сприяє кращому проникненню біологічно активних речовин, що знаходяться в лікувальних препаратах, які наносяться після цього на шкіру голови.

Проведений в Medic Hair масаж шийно-комірцевої зони дозволяє навіть в самих запущених випадках швидко зняти больовий синдром, повернути рухливість та позбутися від мігрені.

Застосування масажу вносить незаперечний внесок в досягнення максимальних результатів проведеного лікування облисіння. Процедура масажу – це потужний стимулюючий фактор, що допомагає підвищити ефективність лікування облисіння будь-якого виду.

Довіряйте здоров’я Вашого волосся тільки професіоналам!