Хірургічна підтяжка обличчя та випадіння волосся

Хірургічна підтяжка обличчя та випадіння волосся

  1. Головна
  2. Статті про волосся та шкіру голови
  3. Хірургічна підтяжка обличчя та випадіння волосся

Рітідектомія – це комплексна операція з підтягування шкіри обличчя і шиї. На сьогоднішній день є найефективнішим способом омолодження. В ході операції видаляється зайвий жировий шар, підтягуються провисшие м’язи і натягується краї залишків шкіри. Через те, що маніпуляції проводяться практично по всій області шиї, підборіддя, скул та лоба, її ще називають круговою підтяжкою. Рітідектомія по-суті, повертає на місце деформовані тканини та надає їм необхідної форми. Ефект від операції зберігається досить тривалий час до 5-10 років в залежності від віку пацієнта і його фізіологічних особливостей.

Операцію проводять під місцевою або загальною анестезією пацієнтам старше 35 років. Як і у будь-який інший операції після рітідектомія можливі ускладнення, одним з них є випадання волосся, особливо у пацієнтів з тонким та послабленим волоссям.

Відомо, що втрата волосся (гостре телогенового випадіння) після операції спостерігається приблизно у 8,4% пацієнтів, а ось 2,8% пацієнтів схильні до рубцевої формі алопеції (це вид випадіння волосся, при якому пошкоджені фолікули гинуть і їх місце займає рубцева тканина.

Випадання волосся при підтяжки обличчя може мати системний характер і бути реакцією на операційний стрес або оперативну травму:

  • Напруга при закритті клаптів
  • Пряма травма фолікулів під час розтину
  • Зменшення кровопостачання волосяних фолікулів
  • Розширення рубця, на якому не можуть рости волосся (рубцева алопеція)

Також може статися викривлення волосяного покриву, лінія росту волосся буде піднята до верху.

Випадіння волосся (за винятком рубцевої алопеції), викликане або оперативної травмою, або стресом, завжди зворотне, але може затягнутися на досить тривалий термін – 4-6 місяців, що може спричинити за собою втрату волосся до 30% об’єму.

Щоб запобігти післяопераційному випадінню та потоншенню волосся, лікарі MEDIC HAIR пропонують скористатися терапевтичним лікуванням на базі унікальної технології AMD Prof (Канада). Курс лікування спрямований на відновлення пошкоджених волосяних фолікулів, їх структури та функціональності.

Препарати AMD Prof, які використовуються в клініці пройшли клінічні випробування і отримали Міжнародний сертифікат якості FDA (США). Препарати не гормональні і не мають Синдрому скасування.

Якщо після проведеної рітідектомія у Вас гостре випадання волосся, то ми рекомендуємо Вам не чекати та негайно звернутися за допомогою до лікаря-трихолога.

Тоді результат від операції з підтяжки обличчя залишить найкращі враження і здорове волосся будуть радувати Вас довгі роки!

Довіряйте здоров’я Вашого волосся тільки професіоналам!

Інші Статті про волосся