Лікувальні лосьйони DermaSave

Лікувальна косметика DermaSave призначена для вузького спектра дії, яка враховує всі аспекти стану волосся та шкіри голови.

Кожен лікувальний лосьйон DermaSave має унікальний склад, набір та кількість активних компонентів, що виконують основну роботу з поліпшення якості шкіри голови та функцій капілярів, відновлення структури волосся, харчування фолікула, стимуляції активної роботи волосяної цибулини.

У складних випадках рекомендується застосування одночасно двох-трьох різновекторних лосьйонів для найшвидшого зниження активності патологічного процесу. Ефект від користування  лікувальних лосьйонів DermaSave помітно відразу після першого тижня застосування.

Обов’язковим та незамінним компонентом кожної лінії терапії є h17 DermaSave Pеeling Effect treatment (Лосьон пілінг Ефект). Лосьйон призначений для підвищення ефективності всієї лінійки лосьйонів DermaSave. Лосьйон має кератолітичний ефект на шкіру голови, посилюючи промивання та ефект шампунів , підвищує проникаючу здатність лосьйонів та шампунів, що дозволяє транспортувати максимальну кількість активних компонентів лосьйонів в дерму, тим самим значно підвищуючи ефективність їх застосування. L-Arginine та Eugenol, що входять до складу лосьйона, підсилюють кровообіг, забезпечуючи харчування волосяного матриксу, прискорюючи зростання волосся.