Основу терапевтичного курсу з лікування випадіння волосся і шкіри волосистої частини голови в Клініці тріхології та дерматології Medic Hair складають унікальні препарати зовнішньої дії, в тому числі – інноваційні.

Дані препарати були розроблені в Канаді і вдосконалені командою іспанських вчених компанії Zenith Medical Cosmetics (Іспанія) за участю вчених компаній Simone Trichology (Испанія).

Препарати розроблені для всіх видів алопецій і захворювань шкіри голови.

Для кожного пацієнта підбирається індивідуальна лікувальна схема з урахуванням особливостей клінічних проявів, в якій використовуються препарати з наступних фармакологічних груп:

Протизапальні

Протигрибкові

Кератолитичні

Креатинові амінокислоти, які є необхідними для волосся

Судинні

Пептидні препарати – стимулятори росту волосся.

Лікарські препарати, що використовуються в Medic Hair НЕ гормональні, вони багаті рослинними екстрактами, вітамінами, макро- мікроелементами та амінокислотами. Вони пройшли дерматологічне тестування, схвалені і мають Сертифікат відповідності Державної санітарно-епідеміологічної служби України, а також Міжнародний сертифікат якості FDA (США).

Завдяки лікувальним препаратам AMD Prof більше ніж 1 500 000 успішно пролікованих пацієнтів по всьому світу. Препарати мають велике наукове майже 30-ти річне досьє, яке підтверджує їх ефективність та якість.

Лікарські препарати, що використовуються в клініці Medic Hair не роблять негативного системного впливу на інші органи, що обумовлює їх безпеку в застосування, а також не мають чітко вираженого Синдрому відміни.

До особливостей лікування в Клініці Medic Hair належить призначення пацієнтам індивідуальної 3-х фазної терапії, метою якої є

Відновлення локальних і структурних змін

Cтабілізація або припинення випадіння волосся

Продовження фази активного росту (анагена)

Відновлення і зростання нового волосся, збільшення густоти

Поліпшення структури волосся

Курс лікування формується на базі зовнішньої постадійної терапії в поєднанні з прийомом препаратів всередину, фізіотерапевтичними процедурами, а також масажем волосистої частини голови і локальним термовпливом.

У лікарів клініки Medic Hair на цей рахунок існує однозначна думка – ми лікуємо не хворобу як щось абстрактне, а конкретного пацієнта.

Лікарі Medic Hair у терапії дотримуємося таких принципів

Індивідуальний підхід

Препарат повинен діяти як стріла, яка чітко спрямована в мішень – конкретну патологію у конкретної людини. Для цього перед призначенням терапії лікар повинен добре розуміти, що відбувається з волоссям його пацієнта, в чому конкретно причина проблеми.

Без гормонів

Ми не використовуємо гормони і взагалі намагаємося відмовлятися від будь-яких ліків, які здатні приводити до виражених побічних ефектів.

Інновації

Ми постійно стежимо за розвитком фармакологічного ринку і беремо на озброєння все найкраще, що на ньому з’являється.

Довіряйте здоров’я Вашого волосся тільки професіоналам!