Пілінг або все про глибоке очищення шкіри голови

Пілінг або все про глибоке очищення шкіри голови

  1. Головна
  2. Статті про волосся та шкіру голови
  3. Пілінг або все про глибоке очищення шкіри голови

Всі знають, що здорова шкіра – це головна умова для краси та здоров’я волосся. По стану шкіри та волосся можна визначити, які проблеми є у Вас в організмі. Одною із головних умов здоров’я шкіри є правильний догляд за нею. Особливе місце в догляді за шкірою голови займає глибоке очищення.

Для чого потрібно проводити процедуру глибокого очищення шкіри волосистої частини голови?

  • Як відомо, шкіра постійно проходить оновлення, старі клітини замінюються новими, а глибоке очищення дозволить максимально видалити ороговілі клітини шкіри.
  • Якщо Ви помітили лущення і Вас турбує свербіж, викликані гиперкератозом, процедура глибокого очищення відновить природне дихання шкіри голови і поліпшить мікроциркуляцію волосяного фолікула і тим самим покращиться харчування цибулини і зростання волосся.
  • У разі підвищеної активності сальних залоз, може виділятися велика кількість себума. При використанні неякісного шампуню, себум має властивість закупорювати протоки залоз і гирла фолікул, а це в сумі часто призводить до себореї та запальним процесам на поверхні шкіри голови. Процедура глибокого очищення стабілізує секрецію сальних залоз.
  • Глибоке очищення допомагає в боротьбі з лупою, а також є гарною профілактичною процедурою, яка запобігає її появі.
  • Якщо у Вас швидко забруднюється волосся, глибоке очищення допоможе позбутися від такої проблеми як підвищена жирність волосся.
  • Засоби, що використовуються для глибокого очищення, ефективно очищають шкіру голови і волосся від засобі для укладок, силіконів, які перебувають в них та забруднення.

Сьогодні в прейскуранті косметологічних центрів та салонів краси Ви можете побачите в розділі лікування волосся – процедуру скрабування (або пілінгу) шкіри голови і волосся. Її позиціонують як лікувальну.

«Лікувальний ефект» цієї процедури, аргументований тим, що Нібито ця процедура підсилює кровообіг, а значить покращує ріст волосся.

Звучить оптимістично, але чи так це? І які ускладнення зі шкірою може спричинити за собою ця процедура?

Для початку, розберемося, як відбувається скрабування.

Необхідно сказати, що пропонована процедура скрабування є уходовою, а не лікувальною. Для цієї послуги використовуються скраби, до складу, яких входять мікроскопічні аброзівні частинки. За рахунок них відбувається сильний механічний вплив на шкіру і тим самим досягається відлущування ороговілого шару епітелію.

Небезпека даної послуги полягає в тому, що вона може привести до травмування і мікропошкодження на поверхні шкіри, негативно позначитися на структурі волосся і в підсумки привести до їх випадання.

А якщо у Вас дуже чутлива шкіра голови або присутні дерматологічні захворювання, запальні елементи на ВЧГ, то проводить скрабування категорично не рекомендується! Наслідки після такої процедури можна буде ліквідувати тільки після лікарського втручання!

Як бачимо, дана уходовая процедура може мати негативний вплив, як на шкіру, так і на волосся.

Як бути в цьому випадку?

Для того, щоб отримати лікувальний результат без побічних ефектів, в процедурі глибокого очищення повинні бути задіяні специфічні засоби, основною дерматологічною властивістю яких є кератолітичний ефект (м’яке відлущування ороговілого шару епідермісу за рахунок його руйнування).

Дуже важливо, перед застосуванням даного засобу визначити тип шкіри! В цьому Вам сможє допомогти тільки лікар-трихолог (дерматолог), який проведе огляд, комп’ютерну діагностику, проаналізує її стан і дослідить здоров’я волосяного стрижня по всій довжині.

Для проведення процедури глибокого очищення в домашніх умовах лікарі-трихологи Клініки трихології та дерматології MEDIC HAIR радять застосувати унікальні лікувальні засоби торгової марки AMD ProfПре-шампунь або ПреШ лосьйон, в залежності від типу шкіри.

Завдяки тому, що в їх склад входять м’які високоякісні пави, сечовина, молочна кислота, а також ефірні олії бергамоту, м’яти та звіробою, дані лікувальні засоби крім кератоличної дії, мають ще й протизапальний, протимікробний, протигрибковий та антисептичний ефекти, а також сприяють зниженню секреції сальних залоз, усуненню лупи та зміцненню волосся.

  • Дані лікувальні засоби пройшли клінічні випробування та отримали Міжнародний Сертифікат безпеки FDA (США). Засоби для глибокого очищення – Пре-шампунь та ПреШ лосьйон безпечні і НЕ мають аналогів!

Пам’ятайте, що будь-яка специфічна процедура по догляду за шкірою або волоссям, повинна бути узгоджена з лікарем, щоб уникнути подальших проблем!

Довіряйте здоров’я Вашого волосся тільки професіоналам!

Інші Статті про волосся
Інші Статті про волосся
Меню