Пілінг або все про глибоке очищення шкіри голови

Пілінг або все про глибоке очищення шкіри голови

 1. Головна
 2. Статті про волосся та шкіру голови
 3. Пілінг або все про глибоке очищення шкіри голови

Всі знають, що здорова шкіра – це головна умова для краси та здоров’я волосся. По стану шкіри та волосся можна визначити, які проблеми є у Вас в організмі.

Одною із головних умов здоров’я шкіри є правильний догляд за нею. Особливе місце в догляді за шкірою голови займає процедура глибокого очищення. Вона повинна проводитися лише за допомогою спеціальних косметичних засобів, основною функцією яких є відлущування.

Для чого застосовується ця процедура:

 • Видалення омертвілих клітин із поверхні епітелію
 • Очищення гірл фолікулів та шкіри від надлишків себуму, забруднення та укладальних засобів
 • Відновлення природного дихання шкіри голови
 • Усунення сверблячки та лупи, а також запобігання її появи
 • Зниження виділення сального секрету та позбавлення від такої проблеми як підвищена жирність волосся та шкіри
 • Для профілактики захворювань шкіри голови, таких як себорея та себорейний дерматит
 • Посилення мікроциркуляції крові та покращення живлення волосяного фолікула
 • Стабілізації випадіння волосся

Дуже важливо не плутати глибоке очищення із салонною процедурою – скрабуванням. Різниця між ними полягає у засобах, які застосовуються для проведення цих різних процедур.

Як відбувається скрабування

Необхідно сказати, що пропонована в салонах процедура скрабування є уходовою, а не лікувальною. Для цієї послуги використовуються скраби, доскладу, яких входять мікроскопічні аброзивні частинки. За рахунок них відбувається сильний механічний вплив на шкіру і тим самим досягається відлущування ороговілого шару епітелію.

Небезпека даної послуги полягає в тому, що вона може привести до травмування і мікропошкодження на поверхні шкіри, негативно позначитися на структурі волосся та в підсумки привести до їх випадіння.

А якщо у Вас дуже чутлива шкіра голови або присутні дерматологічні захворювання і запальні елементи на ВЧГ, то проводити скрабування категорично НЕ рекомендується!

Наслідки після такої процедури можна буде ліквідувати тільки після лікарського втручання!

Як бачимо, така уходова процедура може мати негативний вплив, як на шкіру, так і на волосся.

Що таке глибоке очищення з погляду лікарів-трихологів MEDIC HAIR

Для того, щоб отримати лікувальний результат без побічних ефектів, в процедурі глибокого очищення повинні бути задіяні специфічні засоби, основною дерматологічною властивістю яких є кератолітичний ефект (м’яке відлущування ороговілого шару епідермісу за рахунок його руйнування).

Одним із таких засобів є унікальний лікувальний лосьйон h17 DermaSave Pеeling Effect treatment – розробка компаній SIMONE TRICHOLOGY(Іспанія) за участю компанії Zenith Medical Cosmetics (Іспанія). Цей лосьон радять застосовувати лікарі-трихологи MEDIC HAIR для проведення процедури глибокого очищення в домашніх умовах.

Завдяки тому, що до його складу входять сечовина, молочна кислота, ментол, а також ефірні олії звіробою та ромашки, цей лікувальний засіб крім кератолічної дії, має ще й протизапальний, протигрибковий та антисептичний ефекти, а також сприяє зниженню секреції сальних залоз та усуненню лупи.

А L-Arginine та Eugenol, що входять доскладу цього лосьону, посилять кровообіг, тим самим забезпечять харчування волосяного матриксу та прискорять ріст волосся.

Відбудеться загальне оздоровлення волосся та шкіри голови.

Пам’ятайте, що будь-яка специфічна процедура по догляду за шкірою або волоссям, повинна бути узгоджена з лікарем, щоб уникнути подальших проблем з ВЧГ!

Довіряйте здоров’я Вашого волосся тільки професіоналам!

Інші Статті про волосся