Вегетаріанство та Випадіння волосся

Вегетаріанство та Випадіння волосся

  1. Головна
  2. Програми лікування
  3. Вегетаріанство та Випадіння волосся

Все більше людей кардинально змінюють свій спосіб життя, прагнучи поліпшити його якість. Одні вибирають для себе вегетаріанство, другі стають м’ясоїдами, хтось зовсім відмовляється від молочних продуктів, а інші і зовсім віддають перевагу сироїдінню.

Ми не будемо заглиблюватися в суть кожного напряму, і сперечатися про те, корисно воно чи ні!

Нехай кожен залишається при своїй думці, проте відзначимо той факт, що відмова від тваринної їжі далеко не завжди говорить про відмінне здоров’я того, хто його сповідує. Особливо це стосується, так би мовити, новоспечених вегетаріанців. Тих, хто, не вивчивши досить питання правильного харчування, вирішив різко відмовитися від м’ясних, рибних, молочних продуктів та яєць.

Багато, перш ніж вступити в нову епоху свого життя, звертаються за інформацією на форуми в Інтернет (ось де во істину безліч порад для тих, хто хоче відкрити для себе світ рослинної їжі!). Озброївшись порадами, знову спечені адепти починають слідувати кожній прочитаній рекомендації завзято і наполегливо.

І що в результаті? – не проходить і 6 місяців (а в деяких випадках 1 рік) як з’являється проблема з випаданням волосся. І це прогнозовано!

Чому? Хіба може відмова від тваринної їжі спровокувати сильне випадання волосся? – ТАК!

Дуже часто пацієнти-вегетаріанці наполягають на тому, що їх раціон досить збалансований і вони отримують необхідну кількість протеїну з рослинних продуктів. Наша відповідь на це однозначна – це не рівноцінна заміна!! І ми пояснимо чому.

Білок – важлива складова кожної клітини нашого організму. Його ще називають фактором зростання.

Основною функцією білків є будівельна. Вони відповідають за зростання, оновлення та відновлення тканин. За своїм походженням білки поділяються на рослинні і тваринні. Але, як не дивно, клітинам потрібні не самі білки, що знаходяться в їжі, а амінокислоти, з яких і складається білок. Білок, потрапляючи в травний тракт розпадається до амінокислот, всмоктуються в тонкому кішкивнику в кров’яне русло і розносяться до клітин, в яких відбувається синтез нових власних білків, властивих людині. Це і є будівельні цеглинки так необхідні нашому організму.

Для коректного формування власних білків, потрібні всі 22 амінокислоти.

Амінокислоти поділяються на замінні, це ті, які організм може синтезувати сам, їх 13 видів. І незамінні, які ми повинні отримувати тільки з їжею.

Білки, що містять весь набір незамінних амінокислот, називаються повноцінними і знаходяться тільки в продуктах тваринного походження (м’ясо, птиця, риба, яйця, молочні продукти, а також в субпродуктах тваринництва – нирках, серці, печінці, шлуночках).

Білки в рослинних продуктах (бобові, горіхи, злакові, овочі і крупи) є хорошими джерелами білків, але вони є неповноцінними, тому що в них немає всього набору амінокислот.

Більш того, всмоктуваність амінокислот в тонкому кішкивнику у продуктів тваринного походження вище, ніж у рослинних – 90% і 60-80% відповідно.

Ще один життєво важливий складовий здоров’я нашого організму, якого позбавлені вегетаріанці – це вітамін В12 (ціанокобаламін), він міститься виключно у м’ясі (яловичині і яловичої печінці). На жаль, в рослинній їжі його практично немає. Тому з часом вегетаріанці починають відчувати дефіцит цього вітаміну. І як відомо, наслідком його нестачі може стати анемія. А одним з головних і першочергових її проявів, як раз і є випадання волосся.

Виходячи з вищесказаного, випливає, що різке обмеження основних поживних речовин незабаром тягне за собою системні зміни в організмі.

Значить, головним завданням вегетаріанців є не тільки правильно збалансоване харчування, яке забезпечить організм всіма необхідними елементами, але і застосування спеціальних засобів гігієни з підвищеною біодоступністю, насичених вітамінами, мікроелементами, амінокислотами та пептидами.

Якщо Ви вегетаріанець і зіткнулися з випаданням волосся, впоратися з цією проблемою Вам допоможе нова Лікувально-Профілактична Програма, розроблена лікарями-трихологами медичної клініки MEDIC HAIR на базі лікувальних засобів DermaSave від компанії SIMONE TRICHOLOGY (Іспанія) за участю компанії Zenith Medical Cosmetics (Іспанія).

До Програми входить

Лікувальний лосьйон h17 DermaSave Pеeling Effect treatment – лосьйон застосовується перед шампунем, допомагає лікувальним речовинам шампуня проникнути глибоко в цибулини та структуру волосся, а також підсилює кровообіг, тим самим забезпечуючи харчування волосяного матриксу і прискорює ріст волосся.

Лікувальний шампунь Н16 DermaSave Prevention Hair Loss shampoo – Унікальний полівітамінний комплекс, що містить 11 найважливіших вітамінів – PP, H ‘, H, F, E, C, B2, B5, B6, B12, A- надає волоссю об’єм і силу. Мікроелементи, що входять до складу шампуню, надають найпотужніший стимулюючій вплив на волосяний фолікул, прискорюють обмін речовин і посилюють мікроциркуляцію крові

Бальзам h19 DermaSave Absolute Repair Balzam – розроблена для всіх типів волосся та шкіри голови. Масло неролі, що входить до складу, має унікальні властивості: при сухій шкірі голови воно відновлює натуральний зволожуючий фактор, забезпечуючи харчування волосяного матриксу; при жирній шкірі голови масло нормалізує роботу сальних залоз, знижуючи саловидділення до природного рівня; при пошкодженій шкірі голови прискорює загоєння ушкоджень шкіри. Провітамін B5 значно підсилює і доповнює дію масла неролі, зволожує волосся, надає їм здоров’я і блиск. L-Arginine підсилює кровообіг, забезпечуючи харчування волосяного матриксу та прискорюючи зростання волосся.

Лікувальний лосьйон Н03 DermaSave Royal Jelly Hair Loss treatment – Засіб розроблений спеціально для стимуляції активної роботи волосяної цибулини, відновлення і поліпшення структури волосся. У складі лосьйону міститься композиція білків та ліпідів в додаток до великої групи вітамінів, серед яких B1, B2, B6, B5, B8, PP, фолієва кислота, амінокислоти аргінін, валін, лізин, метіонін, пролін, серин, гліцин. До складу засобу включені такі макро- і мікроелементи, як залізо, золото, кальцій, кобальт, кремній, магній, марганець, нікель, срібло, сірка, хром та цинк. Подібний насичений склад забезпечує активний вплив на проблему втрати волосся, активізує регенеративні процеси на клітинному рівні. Завдяки пептидного технології, засіб діє на волосяну цибулину, удосконалюючи її функції.

Рекомендовано застосовувати даний комплекс 3-4 рази на тиждень.

Курс не повинен перевищувати 90 днів.

Дана Програма забезпечить повноцінне харчування фолікула та коректне формування білка в матриксі, що забезпечить прискорений ріст волосся.

Інші програми лікування волосся