Взимку стан волосся погіршується. Мало хто може похвалитися блискучою та здоровою шевелюрою. І на це є багато причин.
У зимовий період організму не вистачає вітамінів, які містяться у свіжих овочах та фруктах, що надає негативний вплив як на імунітет організму в цілому, так і на якість волосся, а також стан шкіри голови. Це стосується, як правило, вітамінів групи В, А, Е та С, заліза, міді, селену та цинку.
Обов’язково збалансуйте свій раціон так, щоб регулярно вживати м’ясо (телятину, індичку, курятину, кролик), морську рибу, фрукти та овочі, багаті на вітаміни С і А, сухофрухофрукти, бобові та злакові культури.
Через центральне опалення та обігрівальні прилади сухе повітря в приміщенні сильно висушує волосся. До того ж Новорічні та Різдвяні свята не проходять безслідно – сушіння гарячим феном, неймовірні укладання, накрутки, засоби для укладання. Все це безумовно залишає слід на стані нашого волосся.
Зведіть до мінімуму використання плоїк, прасок та фенів, утримуйтеся від радикальних фарбувань та хімічних завивок. Якщо без фарбування неможливо, то обов’язково використовуйте лосьйони-протектори, які захищають волосяний фолікул від впливу хімічних складів.
При низькій температурі навколишнього середовища відбувається різкий спазм дрібних кровоносних судин шкіри голови, що значно перешкоджає нормальному кровообігу волосяного фолікула.
Обов’язково носіть головний убір. Він повинен бути з натуральних ниток, щоб уникнути статичної напруги та не спровокувати випадіння волосся.
Взимку волосся стає особливо сухим і ламким. Тому, правильно підібрані засоби гігієни подбають про красу та здоров’я Вашого волосся в цей складний період.
- Застосовуйте зволожуючі шампуні для збереження нормального водного балансу волосся та шкіри голови.
- Обов’язково на завершення миття волосся наносьте бальзам або вітамінізовану маску.
- Один раз на тиждень застосовуйте пілінг-лосьйон для шкіри голови.