В наслідок підвищеної регенерації клітин шкіри, на поверхні епітелію утворюється щільний непроникний для кисню шар, який призводить до того, що погіршується мікроциркуляція, знижується харчування фолікула, волосся стає слабким і ламким, в результаті чого починає випадати.
Лупа може виникнути внаслідок неправильної роботи сальних залоз (себорея), викликаної порушенням обміну речовин, або інфекційного ураження грибком, а частіше і те, і інше одночасно. Важливим фактором є спадкова схильність (особливості будови шкіри і її секреції).
Якщо шкіра уражена себорейним грибком Pityrosporum Ovale, то лупа утворюється ще рясніше. Патогенні мікроорганізми швидко розмножуються, провокують безперервну регенерацію епітелію.
Лікувати лупу краще під наглядом фахівця-трихолога, так як при лікуванні себореї необхідно спочатку з’ясувати і ліквідувати причини захворювання.
Лікування лупи завжди проводиться комплексно. У зв’язку з тим, що лупа є наслідком дисфункції сальної залози будуть призначені себорегулюючі засоби (шампуні, лосьйони, маски), до складу яких входять антимікробні, протигрибкові, кератолітичні, цитостатичні лікувальні компоненти.
Важлива складова лікування лупи – нормалізація роботи сальних залоз. Якщо лупа викликана ендогенними процесами, лікування узгодять з ендокринологом, гастроентерологом.
На консультації фахівець Medic Hair визначить ступінь тяжкості захворювання і підбере препарати для лікування саме Вашого випадку.