Про Medic Hair

Medic Hair трихологія та дерматологія – спеціалізується на лікуванні захворювань, що виявляють себе посиленим випадінням волосся, їх порідінням та порушенням росту, крім того, окрема проблематика – запальні і аутоімунні захворювання шкіри волосистої частини голови: псоріаз, себорея, остіофолікуліт.

Фахівці Medic Hair в своїй роботі використовують тільки найпередові технології для створення густого та здорового волосся, без лупи та себореї.

Наша прихильність інноваціям, які підкріплені дослідженнями, дозволяє в Medic Hair допомогти більш ніж 3 з 4 чоловіків і жінок, які відчувають випадіння та потоньшення волосся.

Препарати і технології, які використовуються в Medic Hair

Ми постійно пропонуємо своїм пацієнтам нові можливості для лікування волосся і шкіри голови. Однією з них є унікальна лікувальна технологія AMD Prof. В її основі високоефективні інноваційні препарати, спеціально розроблені кращими фармакологами Канади, Іспанії та США.

Лікарські препарати, що входять в технологію AMD Prof не є гормональними, вони багаті на рослинні екстракти, вітаміни, мікроелементи та амінокислоти, а також пептиди і фактори росту волосся.

Методи лікування випадіння волосся, лікарські препарати, а також засоби по догляду за волоссям AMD Prof єдині в своїй галузі мають Міжнародний сертифікат якості FDA (США).

У  Medic Hair представлена ​​лінія Simone Trichology (Іспанія), яка використовує передові технології для транспортування лікувальних речовин: по суті, речовини і активні інгредієнти доставляються способом, який попередньо програмується для конкретної функції.

В основі ідеї розвитку трихологічної компанії Trichomedic Labs – вивчення проблем шкіри голови і випадіння волосся, використовуючи клітинний метод дослідження і створення нових ультра-сучасних трихологічних препаратів.

Продукти Simone Trichology були протестовані і протягом більш, ніж 30 років показали видатні результати, чим підтвердили свою популярність в Європі, США, Азії та Україні.

Наші партнери

Лікування пацієнта в кожному конкретному випадку проводиться з урахуванням клінічних особливостей захворювання і результатів обстеження. Саме тому при захворюваннях волосся будь-який пацієнт отримує свій індивідуальний курс лікування.

Ніяких жорстких схем лікування і обов’язковості призначення окремих препаратів/ методик.

Все лікування продиктовано тільки наявністю у пацієнта показань до призначення препаратів, особливостями динаміки процесу в ході терапії і прагненням отримати максимально можливий ефект в оптимальні за тривалістю строки в кожному конкретному випадку.

Характерною особливістю нашого підходу є комплексне вирішення проблеми з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

Наші лікарі

Лікарі Medic Hair професійно здійснюють лікування облисіння та здатні практично повністю відновити втрачене волосся пацієнта.

У нас працюють досвідчені висококваліфіковані лікарі, які пройшли навчання за фахом «Трихологія», постійно підвищують свій рівень професіоналізму, відвідують конгреси та семінари в Європі та Україні.

Лікарі Medic Hair, крім професійної компетентності, володіють найкращими людськими якостями і завжди відносяться до пацієнтів з доброзичливістю та розумінням.

Гуменюк Світлана Михайлівна

  • Лікар – дерматовенеролог (трихолог, дерматокосметолог)
  • Експрес-Діагност – (Консультант компанії Simone Trichology (Іспанія))

Морозова Анастасія Ігорівна

  • Лікар-дерматовенеролог (трихолог, дерматокосметолог)
  • Експрес-Діагност – (консультант компанії Simone Trichology (Іспанія))

Крилова Євгенія Юріївна

  • Лікар-дієтолог
  • Лікар-дерматолог

Довірте свою проблему професіоналам!

Меню