Який відсоток волосся ви вже втратили?

Статистичні дані вчених, що займаються проблемами в трихології, невтішні: сьогодні в світі 66% чоловіків і 38% жінок відчувають посилене випадіння волосся.

У більшості – втрата волосся виявляється тимчасовим явищем і організм здатний сам справитися з проблемою, проте у 20% захворювання носить рецидивуючий характер, може тривати роками і привести до стійкого облисіння.

1%

Чоловіків

100%

Жінок

Тут без лікування волосся не обійтися!

Якщо ви помітили витончення і активне випадання волосся слід негайно звернутися до лікаря-трихолога.

Завдяки розвитку новітніх технологій і методів діагностики і відновлення волосся, випадання волосся (облисіння) перестало бути вироком. Тепер потрібно просто захотіти лікуватися.

Головне – не втрачати час, так як на пізніх і запущених стадіях захворювання успішність лікування волосся і шкіри голови значно знижується, вимагає великих зусиль, а часом шанс повернути волосся може бути втрачений.

Як проходить діагностика

Збір анамнезу

В ході консультації лікар збирає детальний анамнез про стан здоров’я пацієнта, спадкові фактори, прийоми ліків і можливих хірургічних втручаннях в останні роки, інформацію про спосіб життя, режим і характер харчування, про наявність шкідливих звичок, перевагах косметичних засобів і засобів гігієни.

Огляд волосистої частини голови

Потім, проводиться детальний огляд волосистої частини голови пацієнта і тест на натяг, оцінюється кількість волосся при тракції.

Мікроскопічний аналіз волосся

Третім етапом первинної консультації є мікроскопічний аналіз волосся, який дозволяє визначити існуючі проблеми всередині волосяного фолікула на структурному рівні. За допомогою мікроскопії цибулини лікар-трихолог оцінює її форму, щільність, пігментацію, розміри і контури, а також параметри, які при різних патологічних станах можуть варіюватися. Це один з основних методів ранньої діагностики волосся.

Фототрихограмма

Одним з видів діагностичних заходів на первинній консультації, має додаткові можливості для поліпшення діагностики клінічних форм алопецій, стану шкіри голови, контролю і оцінки ефективності лікування є фототрихограмма (цифрова мікровідеодіагностіка). Цей метод дозволяє оцінити стан кровопостачання шкіри голови, наявність росту молодого волосся, ділянки можливого запалення, омертвілі клітинні елементи.

На підставі результатів обстеження і мікроскопічного аналізу волосся фахівці клініки Medic Hair

  • Розробляють оптимальні курси лікування волосся для пацієнта.
  • Призначають необхідні медикаментозні препарати, вітаміни, макро- мікроелементи для збагачення фолікула поживними речовинами і поліпшення кровопостачання волосистої частини голови, в тому числі для внутрішнього застосування.
  • Дають рекомендації по харчуванню.
  • Дають професійні рекомендації щодо забезпечення правильного догляду за волоссям та шкірою голови.
  • Підбирають, враховуючи фізіологічні особливості пацієнта спеціальні лікувальні гігієнічні засоби (маски, бальзами, шампуні, лосьйони).

Які проблеми лікує трихологія

Випадання волосся і алопеції

Лупа

Себорея та себорейні процеси

Дефекти волосяного стрижня

Дитяча трихологія

Меню