Який відсоток волосся ви вже втратили?

Статистичні дані вчених, що займаються проблемами в трихології, невтішні: сьогодні в світі 66% чоловіків і 38% жінок відчувають посилене випадіння волосся.

У більшості – втрата волосся виявляється тимчасовим явищем і організм здатний сам справитися з проблемою, проте у 20% захворювання носить рецидивуючий характер, може тривати роками і привести до стійкого облисіння.

1%

Чоловіків

100%

Жінок

Тут без лікування волосся не обійтися!

Якщо Ви помітили витончення та активне випадіння волосся слід негайно звернутися до лікаря-трихолога.

Завдяки розвитку новітніх технологій і методів діагностики та відновлення волосся, випадіння волосся (облисіння) перестало бути вироком. Тепер потрібно просто захотіти лікуватися.

Головне – не втрачати час, так як на пізніх й запущених стадіях захворювання успішність лікування волосся і шкіри голови значно знижується та вимагає великих зусиль, а часом шанс повернути волосся може бути втрачений.

Як проходить консультація

Збір анамнезу

В ході консультації лікар збирає детальний анамнез про стан здоров’я пацієнта, спадкові фактори, прийоми ліків і можливі хірургічні втручання в останні роки, інформацію про спосіб життя, режим і характер харчування, про наявність шкідливих звичок, про переваги в застосуванні косметики та засобів гігієни.

Огляд волосистої частини голови

Потім, проводиться детальний огляд волосистої частини голови пацієнта і тест на натяг, оцінюється кількість волосся при тракції.

Мікроскопічний аналіз волосся

Третім етапом первинної консультації є мікроскопічний аналіз волосся, який дозволяє визначити існуючі проблеми всередині волосяного фолікула на структурному рівні. За допомогою мікроскопії цибулини лікар-трихолог оцінює її форму, щільність, пігментацію, розміри і контури, а також параметри, які при різних патологічних станах можуть варіюватися. Це один з основних методів ранньої діагностики волосся.

Цифрова трихоскопія

Одним з видів діагностичних заходів на первинній консультації, який має додаткові можливості для поліпшення діагностики клінічних форм алопецій, стану шкіри голови, контролю та оцінки ефективності лікування є фототрихограмма (цифрова мікровідеодіагностика). Цей метод дозволяє оцінити стан кровопостачання шкіри голови, наявність росту молодого волосся, ділянки можливого запалення, омертвілі клітинні елементи.

На підставі результатів обстеження та діагностики волосся фахівці Medic Hair

  • Розробляють оптимальні курси лікування волосся для пацієнта.
  • Призначають необхідні медикаментозні препарати, вітаміни, макро- мікроелементи для збагачення фолікула поживними речовинами та поліпшення кровопостачання волосистої частини голови, в тому числі для внутрішнього застосування.
  • Дають рекомендації по харчуванню.
  • Дають професійні рекомендації щодо забезпечення правильного догляду за волоссям та шкірою голови.
  • Підбирають, враховуючи фізіологічні особливості пацієнта спеціальні лікувальні гігієнічні засоби (маски, бальзами, шампуні, лосьйони).

Які проблеми лікує трихологія

Випадіння волосся та алопеції

Лупа

Себорея та себорейні процеси

Дефекти волосяного стрижня

Дитяча трихологія

Найменування процедуриВартість, грн
Консультація лікаря-дерматолога — трихолога (збір анамнеза, огляд, мікроскопія волосся, трихоскопія, призначення лікування), 60хв659,00
Повторна консультація лікаря-дерматолога — трихолога, 30хв499,00
Експрес - діагностика (збір анамнезу, огляд, трихоскопія, призначення лікування), 30-45хв539,00
Цифрова трихоскопія, 15-20хв369,00
Мікроcкопія волосся, 15-20хв369,00
On-line консультація359,00

В клініці діє гнучка система знижок, а також бонусні та соціальні програми.

Меню