У зв’язку з обмежувальними заходами, спрямованими на запобігання поширенню коронавіруса, клініка трихології та дерматології MEDIC HAIR пропонує скористатись послугою On-line Консультація.

Переваги:

 • У період несприятливої ​​епідеміологічної ситуації (COVID-19, ГРЗ, ГРВІ, грип та ін.) ми надаємо можливість отримати рекомендації фахівця, не виходячи з дому та не наражаючи себе на небезпеку зараження
 • Якщо відстань або фізичні обмеження відвідати клініку є критичним фактором, Ви отримуєте необхідну медичну допомогу по телефону.
 • Якщо у Вашому місті немає кваліфікованого лікаря вузького профілю, у Вас є можливість отримати рекомендації сертифікованого фахівця.
 • Відкорегувати раніше призначене лікування, дієту, режим гігієни або режим дня.
 • Якщо у Вас спостерігаються незначні зміни симптомів захворювання та терміново необхідно зв’язатись з лікарем.
 • Отримати допомогу в розшифровці аналізів.
 • Економія часу та транспортних витрат, витрат на засоби індивідуального захисту.

Як проходить консультація в клініці MEDIC HAIR?

 1. Для запису на On-line консультацію Вам необхідно зателефонувати за контактними >номерами телефонів або заповнити Заявку.
 2. Адміністратор зв’яжеться з Вами для уточнення дати та часу проведення зустрічі з фахівцем, а також, визначення за допомогою якого сервісу (Viber, Skype, Telegram, Messenger) зручно буде здійснити On-line зустріч.
 3. Пацієнт попередньо оплачує послугу, перераховуючи кошти на розрахунковий рахунок клініки та відправляє підтвердження про оплату на електронну пошту установи (sales@medic-hair.kiev.ua) або в Viber. При необхідності, додаються результати діагностики або аналізів перед On-line консультацією.
 4. У домовлений час фахівець проводить консультацію. Після On-line зустрічі, пацієнт отримує рекомендації та додаткові призначення на свою електронну пошту.
 5. При неявці пацієнта згідно узгодженого часу On-line зустрічі, гроші не повертаються! При поганому інтернет зв’язку, спілкування пацієнта з фахівцем проводиться в телефонному режимі.

В ході On-line консультації збирається анамнез, аналізуються результати лабораторних та інструментальних досліджень, режим гігієни, спосіб життя та харчування, корегується призначений раніше на очному прийомі план лікування, даються загальні рекомендації по поліпшенню самопочуття.

Оn-line консультація несе виключно інформаційний характер. Встановлення остаточного діагнозу можливе лише після проведення діагностичних заходів та огляду пацієнта в умовах клініки!

Користуйтись можливостями On-line консультації та отримайте необхідну допомогу своєчасно!