Мезотерапія

Важливим доповненням до лікування облисіння спеціальними препаратами в Медичній клініці тріхології та дерматології Medic Hair є мезотерапія (фармакопунктура).

Мезотерапія – це метод введення препаратів, які містять в своєму складі вітаміни, мікроелементи, фітоестрагени, гіалуронову кислоту та ін.,під шкіру в дуже низьких дозах, як в проблемні зони, так і на відстані від уражених відділів за спеціальною схемою.

У мезотерапевтичний коктейль входить суміш відразу декількох медичних препаратів. Вони діляться на звичайні лікарські, гомеопатичні і біологічні.

Лікувальний ефект від мікроін’єкцій досягається за рахунок дії медикаментів, що вводяться та ефекту стимуляції біологічно активних точок і рефлексогенних зон шкіри. За допомогою мікроін’єкцій запускаються процеси, необхідні для нормального розвитку волосяного фолікула, а також поліпшення стану шкіри голови.

У трихології мезотерапія використовується як частина комплексного лікування і відновлення волосся: для поліпшення якості волосся, для оздоровлення шкіри волосистої частини голови, нормалізації випадіння, прискорення росту волосся. Також можливе застосування мезотерапії з профілактичною метою і як підтримуючої терапії після основного курсу лікування.

У кожному конкретному випадку лікар-трихолог підбирає індивідуальний склад мезотерапевтічного коктейлю для вирішення проблеми пацієнта.

Як і будь-яке лікування, мезотерапія має свої протипоказання: великі запальні елементи, порушення згортання крові, неперенесення деяких препаратів, вагітність, лактація, психо-емоційна нестабільність і психічні розлади, загострення гострих і хронічних захворювань.

Тому, перед процедурою необхідна консультація з лікарем, щоб уникнути небажаних наслідків.

Фахівці клініки Medic Hair  проконсультують Вас і підберуть курс мезотерапії, який підходить саме Вам!

Найменування процедуриВартість, грн
Волосистої частини шкіри голови (мезотерапевтичний препарат підбирає лікар-трихолог на консультації згідно поставленому діагнозу)1299,00 - 2699,00

В клініці діє гнучка система знижок, а також бонусні та соціальні програми.

Меню