Лікувальня косметика MEDIC HAIR

Лікувальна косметика MEDIC HAIR by SIMONE TRICHOLOGY розроблена для лікування будь-якого порушення, незалежно від рівня складності:

  • випадіння волосся та повного його відновлення
  • лікування лупи та себореї
  • молекулярної реконструкції кортексу та кутикули волосся.

Кожен лікувальний засіб MEDIC HAIR має унікальний склад, набір та кількість лікувальних інгредієнтів – це вітаміни групи В (В1, В2, В3, В4, В5, В6, В7 (Біотин)В8, В9 (Фолієва кислота), В10 (Н1), В12, В15) та антиоксидантний комплекс – вітаміни А, С, Е, амінокислоти (Аргінін, Валін, Лізин, Метіонін, Пролін, Серин, Гліцин) та олігоелементи  (Ca, Mg, Cu, K, Mn, Fe, Zn), трихопептиди та фактори росту (CEGABA, Екстракт маткового молочка бджіл, Пилок), протигрибкові компоненти та рослинні екстракти, трихологічні речовини для відновлення структури.

Перевагою косметики MEDIC HAIR є велика концентрація активних інгредієнтів, що дозволяє в короткий час практично повністю вирішити проблему з волоссям чи шкірою голови.

В шампунях проти випадіння волосся використовуються рідкісні вітаміни Н1 (ПАБК) та F. Головна дія цих вітамінів спрямована на лікування алопеції та її профілактику, на підтримку натурального кольору волосся та перешкоджання передчасній появі сивини.

Шампуні для лікування лупи та себореї доповнені вітамінами групи В (В1, В2, В3, В5, В6, В7, В8, В12). Це дозволяє усувати проблеми зі шкірою голови та одночасно позитивно впливати на втрату волосся, пов’язану з проявами себореї та лупою.

В лікувальній косметиці MEDIC HAIR використовуються активні компоненти, які повністю відповідають світовим стандартам якості (INCI) та виготовлені за сучасними технологіями.