Детокс Шкіри – Необхідна Процедура

Детокс Шкіри – Необхідна Процедура

 1. Головна
 2. Статті про волосся та шкіру голови
 3. Детокс Шкіри – Необхідна Процедура

Шкіра голови, як і весь наш організм загалом, схильна накопичувати все, що є у навколишньому середовищі. Додайте сюди ще неякісну доглядову косметику, засоби для укладання волосся, стреси, незбалансоване харчування.

І як РЕЗУЛЬТАТ – тонке та тьмяне волосся, лупа, дерматити, сальні пробки в гирлах фолікул, погана мікроциркуляція крові та ослаблення цибулини. Згодом це може призвести до випадіння волосся.  Тільки в цьому випадку одним детоксом шкіри не обійтися.

Перш, ніж перейти до розмови про детоксикацію, необхідно зупинитися на тому, як повинна проводитися ГІГІЄНА волосистої частини голови.

ПРАВИЛЬНА ГІГІЄНА ВОЛОСИСТОЇ ЧАСТИНИ ГОЛОВИ повинна складатися з двох частин – догляд за шкірою голови та догляд за структурою волосся.

Ви здивовані? А чим ця ситуація відрізняється від догляду за обличчям – спитаємо ми вас?

Погодьтеся, для шкіри обличчя ми підбираємо один догляд, а для області навколо очей – інший. І це зрозуміло, зони обличчя відрізняються за своєю структурою і можуть відрізнятися їхній стан. Також і з волоссям.

Гігієна шкіри голови повинна бути спрямована на вирішення конкретної трихологічної проблеми – очищення від шкірного сала, укладальних засобів, надлишкового лущення, лупи, зволоження, стабілізацію випадіння волосся або стимулювання їх зростання.

Гігієна волосся – це зовсім інший підхід. Догляд за волоссям, як правило, спрямований на харчування, зволоження, наповнення вітамінами та мікроелементами, щоб досягти природного здорового блиску, гладкості, еластичності та міцності.

З цього випливає, що для догляду за шкірою голови застосовуються шампуні та маски для шкіри голови, а для структури волосся підбирається інший вид косметики.

ДЕТОКС ШКІРИ є обов’язковою частиною ПРАВИЛЬНОЇ ГІГІЄНИ ГОЛОВИ, тому що тільки вона здібна повністю очистити шкіру від надлишку шкірного сала та відмерлих клітин епідермісу, посилити кровообіг та покращити дихання шкіри.

ДЕТОКС ШКІРИ – це процедура глибокого, ретельного та дбайливого (нетравматичного) очищення шкіри голови.

Як робити процедуру ДЕТОКСУ?

Дуже важливо, не плутати ДЕТОКС ШКІРИ із салонною процедурою – скрабування. Процедура скрабування є уходовою, а не лікувальною.

Різниця між процедурою ДЕТОКСУ і скрабуванням полягає у засобах, які застосовуються для проведення цих абсолютно різних процедур.

Для проведення скрабування використовуються скраби. До їх складу входять мікроскопічні аброзивні частинки. За рахунок них відбувається сильний механічний вплив на шкіру і тим самим досягається відлущування ороговілого шару епітелію.

Небезпека даної послуги полягає в тому, що вона може привести до травмування і мікропошкодження на поверхні шкіри, негативно позначитися на структурі волосся та в підсумки привести до їх випадіння.

Процедура ДЕТОКСУ на відміну від скрабування проводиться за допомогою спеціальних косметичних засобів – кератолітиків. Кератолітик – це речовина, що викликає активне відлущування відмерлих клітин з поверхні шкіри. Ці засоби бувають у вигляді масок чи лосьйонів.
Зазвичай, окрім кератолітичних компонентів, до складу таких засобів входять протигрибкові, антибактеріальні та ранозагоювальні речовини. Якщо в складі є ще і зволожувальний фактор, то це додатковий бонус.

Що таке ДЕТОКС ШКІРИ з погляду лікарів-трихологів MEDIC HAIR

Це комплекс заходів, направлених на відновлення шкіри та її імунітету.

 1. Глибоке очищення за допомогою маски-пілінгу MEDIC HAIR N17 DERMO CAPILLARY MASKце незамінний натуральний ексфоліант. На відміну від інших косметичних засобів, маска
 • м’яко видаляє відмерлі клітини епідермісу та надлишок шкірного сала
 • глибоко очищає протоки сальної залози
 • полегшує доступ кисню та поживних речовин до волосяних фолікулів
 • запобігає запаленню та подразненню шкіри голови внаслідок бактерицидної дії
 • зменшує почервоніння та свербіж шкіри
 • живить та зволожує шкіру
 • покращує мікроциркуляцію
 • сприяє стабілізації випадіння волосся
 • надає позитивний вплив на волосяну цибулину та безпосередньо на волосся
 • допомагає відновленню пошкодженої структури
 1. Шампунь MEDIC HAIR N14 DANDRUFF & SCALP CARE SHAMPOO – Шампунь запобігає та захищає від надмірного лущення епідерміс. Завдяки полівітамінному комплексу – В1, В2, В3, В5, В6, В7, В8, В12 забезпечує зволоження та живлення шкіри голови.
 2. Лосьйон MEDIC HAIR N07 HERBY TREATMENT NATURAL POLYPLANT ANTI-DANDRUFF:
 • нормалізує швидкість поділу клітин, сприяючи меншому утворенню лусочок сухої та жирної лупи
 • має протигрибковий ефект і бактерицидну дію
 • зміцнює капіляри
 • заспокоює та пом’якшує шкіру, роблячи її більш еластичною
 • сприяє регенерації та загоює мікротравми.

Залежно від стану шкіри рекомендовано проводити процедуру ДЕТОКСУ щонайменше 1 раз на тиждень. Якщо шкіра жирна, то двічі.

Пам’ятайте, ДЕТОКС ШКІРИ – це «друге дихання» для шкіри голови та нове життя для волосся.

Ваше волосся гідне справжніх перлин! Бережіть їх!

З Турботою, MEDIC HAIR!

Інші Статті про волосся